Vēlies kļūt par GAYNET moderatoru?

02 Sep, 2017
Vai Tu gribi būt Latvijas daudzīgākās LGBT kopienas moderators?
GAYNET šobrīd meklē jaunus moderatorus. Tavi galvenie pienākumi būs pārvaldīt attēlus (lai novērstu mūsu servisa ļaunprātīgu izmantošanu, mēs pārbaudām katru augšupielādēto attēlu pirms tos var redzēt pārējie lietotāji), pārbaudīt lietotājus un uzturēt forumu un tiešsaistes čatu brīvus no uzmākšanās, rasisma un iebiedēšanas, un palīdzēt citiem lietotājiem, kad vien viņiem nepieciešama mūsu palīdzība. Tas ir vienīgais veids, kā mēs varam nepārtraukti būt draudzīgākais un drošākais sociālais tīkls Latvijā.

Mēs meklējam meitenes un zēnus, vīriešus un sievietes, jaunus un vecus, tādus, kuri ir priecīgi, bez aizpriedumiem, relaksēti, ekstraverti, pašaizliedzīgi un pozitīvi, un var būt tiešsaistē dažas stundas katru mēnesi. Kā moderatoram Tev jābūt draudzīgam, pieticīgam, neitrālam un ieturētam, un ar spēju uzturēt GAYNETa noteikumus un politiku.

Ja Tu vēlies kļūt par GAYNET moderatoru, sūti pieteikumu uz help@crundo.com un īsumā pastāsti mums par sevi, kāda veida cilvēks Tu esi, Tavas intereses, vecums, kur Tu dzīvo un kāpēc Tu būtu piemērots GAYNET moderatora darbam.

Mums būs atlases procedūra, kurā mēs iecelsim GAYNET moderatorus. Tāpēc nesēdi tur un nevilcinies, uzdrīksties pievienot pieteikumu. Kas zina, varbūt mēs meklējam tieši Tevi?