Sveika, Latvija!

02 Sep, 2017
Mēs esam GAYNET.lv, Latvijas jaunais LGBT portāls gejiem, lesbietēm, biseksuāļiem un visām citām seksuālajām minoritātēm mūsu valstī.


Iekš GAYNET mēs varam piedāvāt Tev plašu iespēju klāstu. Mēs esam izstrādājuši Latvijas advancētāko sociālo tīklu ar lietotāju čatu, čatu istabām, diskusiju forumu, grupām, pasākumu kalendāru, “Hot or not” un daudz citām iespējām.


GAYNETa māsas lapa XGL.ee ir lielākais sociālais tīkls Igaunijā un tas pastāv kopš 2008. gada. Mēs darbinām arī GLXY.EU, Eiropas ātrāk augošo LGBT lapu, kā arī Pervertly.com, lapu kinksteriem un Pozier.com, vietne tikai HIV pozitīviem, pieminot tikai dažus.
Ar ilgo pieredzi vairāku sociālo tīklu vadīšanu, piedāvājot izcilu klientu servisu un vienmēr esot uz viena viļņa ar mūsu lietotājiem, mēs esam atraduši veiksmes atslēgu. Pilnīgi katru nedēļu mēs ieviešam jaunas funkcijas un ieviešam lielas vai mazas pārmaiņas, balstoties uz mūsu lietotāju atsauksmēm. Vietne, kas nekad netiek mainīta vai uzlabota ir interneta lapa, kuras īpašniekam ir nepareizs domāšanas veids. Tāpēc mums GAYNET.LV Tu vienmēr būsiet pirmajā vietā.


Mūsu mērķis ir būt draudzīgākajam Latvijas sociālajam tīklam, bet to mēs varam paveikt tikai ar Tavu palīdzību, tāpēc, ja Tev ir kādi jautājumi, bažas vai satriecoša ideja, lūdzu dod mums ziņu.